Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki

Kursy szkolące specjalistów do spraw transportu cyklicznie każdego roku odbywają się w kilkunastu większych polskich miastach (między innymi Białymstoku, Warszawie, Krakowie, Olsztynie czy Poznaniu).

zdjęcie - Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki

Historia polskiego transportu kolejowego


Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w bardzo kameralnej atmosferze sprzyjającej większemu przyswajaniu zdobywanej wiedzy.

Takie szkolenia w kilkuosobowych grupach świetnie przygotowują szeroki zakres wiedzy jaka wiąże się z transportem kolejowym. Ale nie tylko, w miarę jak czas pozwala możliwie jak najdokładniej omówiony zostaje temat transportu międzynarodowego oraz zagadnień związanych ze spedycją.

Organizatorzy kursów bardzo duży nacisk kładą na bardzo ważny element jakim są prawne regulacje dotyczące zawierania umów i organizacji transportu, by w przyszłości w codziennej swojej pracy uczestnicy nie popełniali bardzo poważnych błędów.

Szkolenie trwa wystarczającą ilość czasu, by móc spokojnie usystematyzować swoją wiedzę oraz poszerzyć o niezbędna dla pracy logistyka informacje dotyczące np. czasu pracy kierowców czy obowiązujące standardy w obsłudze klienta.

Takie szkolenia w szczególności polecane są każdemu, kto codziennie pracuje w zarządzie firm transportowych i spedycyjnych, kierowców na których spoczywa odpowiedzialność za prawidłowość i czasowość dostaw, pracowników każdego szczebla w dziale logistyki, księgowych, właścicieli małych firm transportowych, przewoźników krajowych i międzynarodowych.

Jako najważniejsze elementy wiedzy jakie przekazane mają zostać uczestnikom kursu traktuje się:

  • przekazanie kursantom wiedzy odnoszących się do najważniejszych przepisów prawnych z którymi będą mieli styczność niemal każdego dnia w swojej pracy
  • zapoznanie się z niezbędną dokumentacją transportową
  • uświadomienie o odpowiedzialności za towar jaka ciąży najpierw na nadawcy, a później na odbiorcy
  • obowiązkowe ubezpieczenia w transporcie
  • teoretyczna wiedza o sprawdzonych w długoletnim doświadczeniu pracownika działu transportu sposobach budowania długotrwałych relacji z klientami.

Nasze Szkolenia Eksperckie z obszaru prawa budowlanego to np: szkolenie wycena nieruchomości, szkolenie prawo budowlane, szkolenie logistyka i wiele innych. Zobacz inne obszary szkoleń eksperckich: szkolenia excel, szkolenia prawo pracy. Zaufaj naszemu doświadczeniu
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
Najnowsze trendy w orzecznictwie Sądu Najwyższego i Sądów administracyjnych
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW PRZEWOZU W TRANSPORCIE I MAGAZYNIE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Kolejne artykuły

W dzisiejszych czasach tak samo jak w całej swojej historii transport kolejowy odgrywa niebagatelną rolę w rozwoju gospodarczym kraju. Uznawany jest nie tylko za tani, szybki i komfortowy, ale również uniwersalny dzięki któremu przewieźć można niemal każdy nawet ogromny ładunek.
Transport kombinowany czy jak kto woli bardziej specjalistyczne określenie transport intermodalny łączy w sobie środki służące do przewozu towarów niemal ze wszystkich gałęzi transportu.
Logistyka w firmie opiera się na wszystkich procesach związanych z planowaniem, realizowaniem czy kontrolowaniem efektywnego i opłacalnego pod względem ekonomicznym przepływu takich elementów jak surowce, materiały, czy wyroby gotowe.
Szkolenie z prawa celnego docelowo kierowane jest do każdego, kto chce nabyć lub pogłębić dotychczasowo już zdobytą wiedzę z zakresu prawa celnego czy wewnątrzwspólnotowego obrotu towarowego (który często ulega zmianom i drobnym modyfikacjom).
Zmiany niektórych przepisów prawnych zawartych w Kodeksie pracy dotyczą takich zagadnień jak wydawanie świadectw pracy, regulaminy wewnątrzzakładowe, fundusz socjalny, odpowiedzialność materialna czy składki wypadkowe.
Obecny artykuł
Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone