Szkolenie z prawa budowlanego

Szkolenia z prawa budowlanego niosą dla uczestników wiele korzyści między innymi pozwalają na zdobycie kompleksowej wiedzy z zakresu przeprowadzenia procesu budowlanego oraz zapoznają się z najnowszymi przepisami dotyczącymi tej dziedziny prawa, co pozwoli uczestnikom kursu na znacznie swobodniejsze poruszanie się w przepisach oraz możliwościami ich zastosowania w praktyce.

zdjęcie - Szkolenie z prawa budowlanego

Szkolenie z prawa budowlanego


Warto przechodzić takie szkolenia, nawet te skrócone jedno dniowe przynajmniej raz do roku, bowiem przepisy prawa budowlanego dość często podlegają nawet niewielkim zmianom, które w praktyce okazują się dość niebanalne i istotne.

Szkolenia z prawa budowlanego cyklicznie organizowane są w większości większych polskich miast.

Takie szkolenia kieruje się przede wszystkim do osób które:

  • ponoszą odpowiedzialność ze realizację inwestycji
  • są inwestorami
  • pracują jako inspektorzy nadzoru budowlanego
  • zajmują stanowisko kierownika budowy lub pokrewne
  • pracują w administracji publicznej
  • chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa budowlanego.

Takie szkolenia na pewno znacznie podnoszą kompetencje zawodowe dla ludzi na co dzień pracujących w branży nieruchomości.

Warto korzystać z takiej możliwości nauki nie tylko dla zdobycia wiedzy i umiejętności teoretycznych. Prowadzący szkolenia to bardzo doświadczeni pracownicy, którzy z prawem budowlanym i pracą w nieruchomościach doczynienia mają już od bardzo wielu lat.

Dlatego świetnie doradzą jak przenieść nowo zdobytą wiedzę na działanie praktyczne jakie niesie za sobą praca w tej właśnie dziedzinie każdego dnia.

Udział w szkoleniach nie powinien opierać się tylko na zdobywaniu ''suchej'' wiedzy, bowiem znacznie istotniejsze jest zdobycie umiejętności przenoszenia teorii do praktyki.

Dzięki dzieleniu uczestników na niewielkie, w większości kilkuosobowe grupy wykładowcy mają możliwość udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadawane przez każdego z uczestników.

To pozwala na rozwianie pewnych wątpliwości i lepsze przyswojenie nowo zdobytej wiedzy.

Jak skutecznie i sprawnie zarządzać magazynem? Międzynarodowe prawo przewozowe - reklamacja i odszkodowania. Jak sprawnie windykować należności? Bezpieczeństwo prawnie w kontraktowaniu i realizacji usług transportowych. Zobacz nasze szkolenia z zakresu transportu, logistyki i prawa!
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
Wykonawca w branży deweloperskiej
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW PRZEWOZU W TRANSPORCIE I MAGAZYNIE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Kolejne artykuły

Służebnością przesyłu określa się ograniczone prawo rzeczowe ( lub tak zwane prawo rzeczy cudzej) które odnosi się między innymi do korzystania z wszelkich dostępnych urządzeń jakie wykorzystywane są do przesyłu energii, substancji, materiałów itp.
Zarządzanie łańcuchem dostaw jest szkoleniem, które wiąże się z najlepszymi światowymi praktykami w zakresie planowania oraz sterowania całą produkcją przedsiębiorstwa. Wiedza w tym zakresie, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, stanowi efekt wielu projektów, które zostały opracowane oraz zrealizowane w przedsiębiorstwach na całym świecie.
Osoby, które zajmują się profesjonalnie i zawodowo tematyką handlu towarami strategicznymi z pewnością powinny zdecydować się na szkolenie z zakresu towarów podwójnego zastosowania.
Szkolenie z zakresu obrotu towarem akcyzowym jest kierowane w szczególności do pracowników uczestniczących we wspomnianym obrocie, tak na terenie Unii Europejskiej, jak również poza jej granicami.
Zgodnie z obowiązującym prawem, obligatoryjnym stało się przestrzeganie Unijnego Kodeksu Celnego wraz z dniem 1. maja 2016 roku. Szereg wprowadzonych zmian wymaga jednak stałego aktualizowania wiedzy z zakresu przepisów oraz powstałych uregulowań.
Poprzedni artykuł
Obecny artykuł
Szkolenie z prawa budowlanego
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone