Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

Rok 2017 przynosi wiele zmian mniejszych lub większych do Kodeksu Pracy, dlatego specjalistyczne szkolenia z tego tematu polecane są szczególnie dla pracowników działów kadrowych i personalnych.
zdjęcie - Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

Docelową grupą są również kierownicy każdego szczebla, służb bhp oraz wszystkich pracodawców lub innych osób których codzienna praca oparta jest na kierowaniu pewną grupą ludzi. Na tych właśnie stanowiskach często niezbędnym elementem pozwalającym właściwie wykonywać swoje zajęcia jest szeroka wiedza z zakresu prawa pracy.

Jak wiadomo przepisy co jakiś czas ulegają pewnym mniejszym lub większym szczeblom, dlatego po każdej zmianie warto odbyć szkolenie, nawet jeśli nie jest ono z góry narzucone przez pracodawcę. Większość oferowanych obecnie szkoleń obejmuje szczegółowo takie zagadnienia jak zmiany dotyczące umów zawieranych zarówno na czas określony jak i nieokreślony ( maksymalny okres trwania każdej z nich, limit umów o pracę na czas określony dla danego pracownika, zasady wypowiadania umowy), obowiązki wobec Państwowej Inspekcji Pracy, zmiany w umowach o pracę o zastępstwo, nowelizacja przepisów przejściowych.

Zmiany nie ominęły także urlopów ojcowskich i wychowawczych, inne zasady mają obowiązywać przy udzielaniu urlopów macierzyńskich w przypadku adopcji dziecka, nieco inaczej wyglądać ma opieka nad dzieckiem które jeszcze nie ukończyło formalnie 14 roku życia. Modyfikacjom poddane zostały zasady obowiązujące do tej pory w urlopach rodzicielskich - niewielkie zmiany dotyczą uzupełniania wniosku, rezygnacji z urlopu, terminu jego wykorzystania oraz możliwości dzielenia go na kilka części.

Każdy z uczestników szkolenia organizowanego przez dowolną certyfikowaną jednostkę ( wówczas mamy pewność, że prowadzący szkolenie to wysoko wykwalifikowana kadra) otrzymuje stosowne zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowej wiedzy, która w późniejszym czasie ma być wykorzystywania w praktyce, przy codziennej pracy. Jeśli chodzi o koszta, to w porozumieniu z pracodawcą pracownik albo nie ponosi ich w ogóle albo jedynie niewielką część.

Szkolenia Eksperckie. Nasi trenerzy to czołowi eksperci w swoich dziedzinach. Proponujemy szkolenia prawo pracy, szkolenia excel, szkolenie abi. Oferujemy również szkolenia eksperckie z zakresu: energetyka, IT, hr, kadry, płace i inne.
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Kolejne artykuły

Spore zmiany w roku 2017 nie ominą również przepisów jakie odnoszą się do tworzenia Funduszu Świadczeń Socjalnych, który powinien być utworzony w każdym mniejszym lub większym przedsiębiorstwie zatrudniającym pewną grupę pracowników.
Ustawa pochodząca z 16 grudnia 2016 roku zakłada częściową zmianę obowiązujących przepisów prawa, niektóre z nich ulegną tylko drobnym modyfikacjom w roku 2017.
Nowe rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki odnoszące się do zmian w wydawaniu świadectw pracy wchodzi w życie w pierwszych dniach czerwca 2017 roku.
Obok szeregu obostrzeń dotyczących przetwarzania naszych danych osobistych wszyscy mamy prawo do tego, by samodzielnie wobec administratora danych występować o właściwe ich zabezpieczenie, czy nawet sprzeciwić się ich wykorzystywaniu.
Przetwarzanie naszych danych osobistych nie jest w pełnie dowolne i każdy podmiot, który je gromadzi musi mieć świadomość, że obok podlegania rygorom wynikającym z ustawy, istnieją jeszcze uprawnienia samych osób, których konkretne dane dotyczą.
Obecny artykuł
Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone