Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw jest szkoleniem, które wiąże się z najlepszymi światowymi praktykami w zakresie planowania oraz sterowania całą produkcją przedsiębiorstwa. Wiedza w tym zakresie, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, stanowi efekt wielu projektów, które zostały opracowane oraz zrealizowane w przedsiębiorstwach na całym świecie.

zdjęcie - Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw


Ostatnie 50 lat stanowi bardzo rozbudowany metodą prób i błędów bagaż doświadczeń, z których z powodzeniem korzystają ówczesne przedsiębiorstwa i organizacje logistyczne.

Szkolenia w tym obszarze pomagają w usystematyzowaniu całej kompleksowej wiedzy, którą w szczególności wykorzystują pracownicy na stanowiskach menadżerskich oraz specjaliści do spraw logistyki, jak i działy produkcji, planowania oraz zaopatrzenia.

Kursy, z których korzystają rzesze pracowników logistycznych wiążą się z przekazaniem im wiedzy na temat zasad, jak i metod oraz technik zarządzania kompleksowego przedsiębiorstwami i podmiotami gospodarczymi.

Jest to wiedza, która posłuży zarówno pracownikom początkującym, jak i zaawansowanym logistykom na najwyższym szczeblu.

Systematyzuje i tworzy solidne podstawy do wykreowania właściwego zoptymalizowanego systemu planowania z wykorzystaniem dostępnych zasobów w całym zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Omawiane szkolenie pozwala uzyskać pełne, szerokie i interdyscyplinarne spojrzenie na kwestię planowania oraz całego procesu z tym związanego, ukazuje praktyczne zastosowanie nowoczesnych metod i technik w kompleksowym kreowaniu działań przedsiębiorstwa, których celem jest zrozumienie technik MRP, metod do skracania LT, zastosowań systemów Lean, TOC oraz Pull oraz zoptymalizowanie całego rachunku kosztów.

Omawiane szkolenie uczy prowadzenia analiz procesowych oraz zrozumienia kompleksowego działania wszystkich elementów łańcucha logistycznego, których współpraca decyduje o efektywności przepływu informacji, towaru oraz środków finansowych.

Taka płynność gwarantuje prawidłowe działanie łańcucha dostaw, jak również zaspokojenie popytu.

Szkolenia eksperckie z zakresu nieruchomości, budownictwa, energetyki, logistyki i transportu. Oferujemy kilkadziesiąt szkoleń prowadzonych przez ekspertów i dla ekspertów. Szkolenia opierają się na najnowszych informacjach i zmianach w prawie. Nasi trenerzy to zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zobacz szkolenia: Zapraszamy.
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW PRZEWOZU W TRANSPORCIE I MAGAZYNIE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Zasady stosowania, procedura i praktyka
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Praktyczne i wszechstronne uregulowanie wszelkich zaszłości inwestycyjnych - Stan prawny 2018 rok
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Kolejne artykuły

Szkolenie z zakresu obrotu towarem akcyzowym jest kierowane w szczególności do pracowników uczestniczących we wspomnianym obrocie, tak na terenie Unii Europejskiej, jak również poza jej granicami.
Zgodnie z obowiązującym prawem, obligatoryjnym stało się przestrzeganie Unijnego Kodeksu Celnego wraz z dniem 1. maja 2016 roku. Szereg wprowadzonych zmian wymaga jednak stałego aktualizowania wiedzy z zakresu przepisów oraz powstałych uregulowań.
Intrastat jest systemem statystycznym, który powstał z myślą o gromadzeniu informacji i ustaleniu obowiązującego stanu dokonywanych transakcji wewnątrz wspólnoty.
Stosowanie procedur celnych musi opierać się na dogłębnej i zaktualizowanej wiedzy poszczególnych uczestników całego procesu obrotu towarami. Umiejętność ich praktycznego zastosowania gwarantuje sprawny i płynny handel w celu zaspokojenia popytu.
Odpowiedzialność w firmie za zorganizowanie całego procesu transportowego pod względem logistycznym wiąże się ze znajomością obowiązujących i zaktualizowanych przepisów również w zakresie, który obejmuje prawo celne.
Obecny artykuł
Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone