Dlaczego warto szkolić się z Excela

Microsoft Office Excel jest arkuszem kalkulacyjnym wykorzystywanym w pracach biurowych w praktycznie wszystkich firmach zarówno małych, średnich jak i dużych.

zdjęcie - Dlaczego warto szkolić się z Excela

Excel - funkcje tekstowe


Bardzo wielu pracodawców przepytuje potencjalnych kandydatów na dane stanowisko wymagające co najmniej podstawowej znajomości tego programu o wykorzystanie w praktyce tych najbardziej popularnych i przydatnych funkcji.

Z Excelem można robić niemal wszystko - wprowadzać dane statystyczne, tworzyć wykresy, prowadzić część obliczeń związanych z księgowością, zestawiać raporty, tworzyć biznesowe analizy, tworzyć list pracowników, wyliczać nagrodzenia, tworzyć tabele matematyczne i finansowe itp.

Praca biurowa to nie jedyne miejsce gdzie przydaje się minimalna nawet znajomość tego arkusza kalkulacyjnego, bowiem może on pomagać w prowadzeniu obliczeń związanych z domowym budżetem, dzięki czemu łatwiej będzie nam zaplanować nasze wydatki tak by gotówka nie skończyła nam się na długo przed kolejną wypłatą.

Niektórzy korzystają z Excela dla porównania zysków jakie osiągnąć mogą z korzystania z lokat w poszczególnych bankach po to, by wybrać możliwie jak najkorzystniejszą dla ich przyszłego budżetu. Jeśli mamy nieco wolnej gotówki warto udać się na szkolenie z Excela. W zależności od stopnia zdobytej dotychczas wiedzy możemy udać się kurs podstawowy, średniozaawansowany czy też zaawansowany.

Po pomyślnym zakończeniu takiego kursu ( czyli pozytywnym wyniku przeprowadzonego egzaminu) otrzymamy wartościowy certyfikat potwierdzający zdobyte przez nas umiejętności ( którymi pochwalić się będziemy mogli w razie potrzeby przed potencjalnym pracodawcą).


Szkolenia Eksperckie. Zobacz nasze szkolenia:
Wybierz najlepszych ekspertów z dziedziny prawa, IT, nieruchomości. Zapraszamy
Szkolenia prowadzone są dość często w każdym większym mieście na terenie naszego kraju, dlatego bez najmniejszych problemów znajdziemy taki, na który nie trzeba będzie długo dojeżdżać.

Wybierając szkołę czy inne miejsce do obycia nauki obsługi arkusza kalkulacyjnego warto kierować się nie liczbą zajęć teoretycznych a liczbą godzin na zajęcia praktyczne, bowiem one najlepiej zobrazują nam poprawne wykorzystanie wielu funkcji jakie kryje w sobie Microsoft Office Excel.

Najefektywniejsza nauka to ta w niewielkich grupach, gdzie prowadzący będzie w stanie więcej czasu poświęcić na szczegółowe wyjaśnienie wszystkich problematycznych zagadnień każdej osobie w razie zaistniałych niejasności.
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Najnowsze trendy w orzecznictwie Sądu Najwyższego i Sądów administracyjnych
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Kolejne artykuły

Arkusz kalkulacyjny to nie tylko cała masa cyferek. Są sytuacje gdzie w arkuszu pracujemy nie na liczbach a na konkretnym tekście, dlatego warto zapoznać się choćby z podstawowymi informacjami dotyczącymi funkcji tekstowych w Excelu.
Excel to program z którym bardzo duża grupa ludzi spotyka się nie tylko w swojej pracy zawodowej niemal każdego dnia. Jedni się go boją, przed innymi nie ma najmniejszych tajemnic. Niestety póki co ta pierwsza grupa jest zdecydowanie liczniejsza.
Szkolenia na przewozy nienormatywne nie odbywają się często być może dlatego że nie ma na nie aż tylu chętnych jak na inne podobne rodzaje kursów dla przewoźników.
Kurs na przewóz rzeczy jest potoczną nazwą określającą wszystkie szkolenia uprawniające do przewozu towarów autem znacznie cięższym niż 3, 5 tony.
Taksówkarzem nie można zostać posiadając jedynie dobre auto i prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Koniecznie jest odbycie również odpowiedniego kursu. Aby móc do niego przystąpić należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać prawo jazdy kategorii B. Szkolenie powinno kierowce bardzo dobrze przygotować do czekającego go egzaminu po którego zdaniu otrzymuje uprawnienia do jazdy taksówką.
Poprzedni artykuł
Obecny artykuł
Dlaczego warto szkolić się z Excela
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone