PORUSZANE ZAGADNIENIA DOTYCZĄ : ANALIZY FINANSOWEJ FIRMY, CONTROLLINGU, BUDŻETOWANIA.

SZKOLENIA FINANSOWE

Przygotowując nasze szkolenia szczególną staranność przykładamy do dobru trenera oraz zakresu merytorycznego – zawsze aktualnego i zawierającego rekomendacje i doradztwo. Dlatego nasi trenerzy do czołowi eksperci w swoich dziedzinach, wiarygodni poprzez praktykę zawodową, publikacje oraz dziesiątki zrealizowanych szkoleń. Programy szkoleniowe to zestaw odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania oraz narzędziowe rozwiązania dla praktyków.

Z zakresu szkoleń finansowych rekomendujemy szkolenia:

  • Ceny Transferowe;
  • Controlling Finansowe;
  • Controlling i Budżetowanie;
  • Analiza Finansowa Firmy.
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Zapraszamy na szkolenie, które daje możliwość usystematyzowania wiedzy z obszaru controllingu finansowego oraz sprawdzenia jej w praktyce działalności przedsiębiorstwa.
W 2016 roku oraz przygotowanie do zmian
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Zapraszamy na szkolenie, które ma na celu wskazanie obszarów ryzyk w jednostkach w zakresie transakcji powiązanych i przygotowanie do sporządzenia dokumentacji za rok bieżący i lata ubiegłe.
CZYLI CO KAŻDY MENADŻER POWINIEN WIEDZIEĆ O FINANSACH
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Kadra zarządzająca oraz menedżerowie działów niefinansowych powinni z łatwością i ze zrozumieniem poruszać się w świecie finansów. Szkolenie dostarczy uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
szkoleniaeksperckie@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone